İstanbul Ev Taşıma : Taşınacaksınız ve evinizde bulunan eşyaların çoğunun eski olması nedeni ile eşyalarınızın çoğunu atacak ya da ikinci ele vererek değerlendirebilirsiniz. Fakat taşınma sırasında en büyük sorun bu kısımda yaşanmaktadır. Evlerindeki eşyaların çoğunu diğer eve taşımayı planlamayan aileler maalesef birkaç yıl öncesine kadar taşımacılık konusunda problem yaşamaktaydı ya da taşımacılık yapan nakliyat firmasının aracının tamamı için ödeme yapmaktaydı. Bu durum yeni bir hayata adım atacak olan kişiler için maalesef son derece büyük bir sorun teşkil etmektedir. Fakat günümüzde gelişen nakliyat firmaları parça eşya taşıma hizmeti de sunarak müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır.

İstanbul Ev Taşıma hizmeti sunan firmamız parça halinde bulunan eşyalarınızı dahi özen ile evinizden alarak yeni yuvanıza doğru harekete geçmektedir. Üstelik eşyanızın parça halinde olması nedeni ile başına gelecek herhangi bir sorumluluğun firmamız tarafından karşılanmayacağına dair şüphelerinizin tamamının da kuruntu olduğunu söyleyebiliriz. Tüm parçalar için sunulan özel garantiler sayesinde yaşadığınız sorunu ortadan kaldıracak ve parçalarınızın güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlayacaksınız.

Yılların tecrübesine sahip olan İstanbul Ev Taşıma uzmanları birkaç adet olarak almış oldukları ofis ya da ev eşyalarınızı günlerce depoda bekleterek aracın dolmasını beklememektedir. Bunun yerine müşterisinin mağdur olmaması amacı ile harekete geçmekte ve mümkün olduğunca hızlı bir şekilde parça eşyanızı evinize getirerek yerleşim işlemini yapmaktadır.