İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma : Firmamız İstanbul- İzmir arasında parça eşya taşıma işi yapmaktadır. Eşyalarınızı güven içerisinde evinizden alan uzmanlarımız hiçbir zarar vermeden aracımıza yükleyerek İzmir'e doğru yola çıkarlar. Üstelik bunun ile de kalmayıp evinizden alınan eşyalarınızın teslimat gün ve saati de belirtildiği zamanı bir saniye bile geçmemektedir. Bu sayede günlerce çeşitli nedenler ile uydurulan bahaneler ile uğraşmak zorunda da kalmazsınız.

Geçmişten günümüze kadar ayakta kalmayı başarmış ve profesyonel kadrosu ile her an yanınızda olmaya devam eden İstanbul- İzmir ve İzmir- İstanbul taşımacılık uzmanlarımız sadece paketlemiş olduğunuz ürünlerinizi almamaktadır. Aynı zamanda daha önceden paketlenmemiş olan eşyalarınızı da bizzat evinize gelerek özel ambalajlar ve kırılabilecek eşyaların içine koymuş oldukları pedler ile korumaya almaktadırlar.

Eşyalarınızı dilediğiniz odadan toplamaya başlayan İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma uzmanları yine belirttiğiniz odadan yerleştirmeye başlıyor. Ayrıca herhangi bir eşyanız da çizik, hasar oluşması durumun da tüm sorumluluğu üstlenen uzmanlarımız sorun oluşan eşyanızı alarak değerine karşılık yeni eşyanızı evinize getirmektedir. Başarılı ve işinin uzmanı profesyonel bir kadro ile çalışmak isterseniz kesinlikle taşıma işinde önder Akpınar Şehirlerarası Nakliyat'ı tercih etmelisiniz.

Taşımacılık hizmetiniz için tercih etmiş olduğunuz uzmanlarımıza ulaşmak için iletişim bölümünde bulunan telefon numaraları aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımıza İzmir'in hangi semtine taşınmak istediğinizi ve hangi gün taşınacağınızı belirtmeniz yeterli.