ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYE :  Nakliyat taşınır eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşınmasıdır. Nakliyat firmamızda taşıma işlemi profesyonel şekilde yapılmaktadır. Taşınma işlemini gerçekleştirmeden önce bütün eşyalarınızı sigorta yapmaktayız. Eşyaları taşımadan önce bir uzman eşyaların taşınması paketlenmesi ve hangi nakliye aracının kullanılması, asansör sisteminin gerekli olup olmadığı konusunda plan yapıp ücreti de bildirmektedir. Anlaşma gerçekleşirse taşınmanın günüde belirlenerek taşınmanın taslağı hazırlanmış olur.

Şehirlerarası evden eve nakliye firmamızda bütün bu hesapların doğru bir şekilde yapılması gerekir aksi halde eşyalara uzun yol zarar verebilir. Daha sonra tecrübeli personeller gelip eşyaları paketlemekte ve araca taşımaktadırlar. Sonrada nakliye aracı ile gideceği yere eşyayı götürüp, eşyaların paketlerini açtıktan sonra anlaşma şartlarında varsa yerleştirmektedirler.

Şehirlerarası Nakliyatta Paketlemenin Önemi

Şehirlerarası nakliyatta paketleme çok önemlidir. Paketleme iyi yapılmazsa eşyalar kırılır zarar görebilir. Eşya daha uzun süre nakliye arabasında bulunacağı için birbirine zarar vermeyecek şekilde sarılmalıdır. Şehirlerarası evden eve nakliye firmamızda paketleme işini deneyimli personelimiz iki kat olarak sarmaktadır. İlk kat yumuşak bir malzeme, ikici kat ise dış etkenlerden koruyacak geri dönüşümlü naylon malzemelerle kaplanmaktadır. Eşyalar hiçbir şekilde zarar görmemektedir. Zarar gördüğü takdirde de eşyalarınız sigortalı olduğu için firmamız hasarı karşılamakla yükümlüdür.

Şehirlerarası Nakliyata Nakliye Aracının Önemi

Şehirlerarası evden eve nakliye aracının taşınan eşyanın azlığına çokluğuna göre değişim gösterir. Eşya az araç büyük olursa eşya sıkı sarılamayacağı için eşyalar zarar görür ya da bunun tam tersi araç küçük eşya büyük olursa o zamanda eşyanız yine zarar görür. Firmamızda ilk eşyaların tespiti için gelen uzman nakliye aracının nasıl olacağını bildirdiği için böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Eşyanızı güven kazanmış firmalara taşıtın ki eşyalarınız zarar görmesin. Nakliyat firmamızda eşyalarınızın güvenliği için bütün imkânlar kullanılmaktadır.